UMT Velké Hamry
Desná, Jenišovice, Mšeno, Velké Hamry
02.lis

IX. kolo OP - turnaj, Velké Hamry

V sobotu 2.11.. proběhl závěrečný podzimní turnaj kategorie U11. Hrálo se v domácím prostředí na umělé trávě ve Velkých Hamrech. Tentokrát jsme se radovali ze skvělého druhého místa. Turnaj vyhrál tým Jiskra Mšeno. Děkujeme rodičům a fanouškům, kteří si v nepříznivém počasí našli cestu na stadion a znovu výborně fandili.

Výsledky:
FK Velké Hamry : Desná - 4:0
FK Velké Hamry : Jenišovice - 1:0
FK Velké Hamry : Mšeno - 0:2

Sestava:
Harcuba Dan, Novotný Filip, Zaml Filip, Novák Václav, Posselt Marek, Drbohlav Marek, Miřijovský Milan, Richtr Denis, Červinka Miroslav, Holá Eliška, Choutka Phillippe, Hraška Josef

Trenér:
Mikeš Miroslav

DĚKUJEME VŠEM RODIČŮM A FANOUŠKŮM ZA PŘÍZEŇ A PŘEDEVŠÍM ZA SKVĚLÉ POVZBUZOVÁNÍ NAŠEHO MUŽSTVA PŘI VŠECH TURNAJÍCH.

MM
UMT Břízky
Hodkovice, Desná, Jenišovice, Mšeno, Velké Hamry
27.říj

VIII. kolo OP - turnaj, Mšeno

V neděli 27.10. se uskutečnil další turnaj, který tentokrát pořádal fotbalový klub Jiskra Mšeno na UMT v Břízkách. Opět musím pochválit celý tým za jejich dravost a chuť do hry, což jim přineslo čtvrté místo. Turnaj vyhrál domácí tým Jiskry Mšeno. O super fandění se opět postarali rodiče a fanoušci fotbalu. DĚKUJEME.

Výsledky:
FK Velké Hamry : Hodkovice - 1:3
FK Velké Hamry : Desná - 3:3
FK Velké Hamry : Jenišovice - 2:2
FK Velké Hamry : Mšeno - 1:6

Sestava:
Harcuba Dan, Novotný Filip, Zaml Filip, Novák Václav, Posselt Marek, Drbohlav Marek, Miřijovský Milan, Červinka Miroslav, Holá Eliška, Choutka Phillippe, Lamač Josef

Trenér:

Další turnaj: V sobotu 02.11.2019 - IX.kolo OP turnaj, Velké Hamry.
Začátek turnaje v 9:00hod. Sraz nejdéle v 8:30.

VII. kolo OP - turnaj, Rádlo

Na Rádle se v neděli 20.10. odehrál v pořadí již sedmý turnaj kategorie U11. Tento turnaj lze hodnotit doposud jako nejlepší. Ačkoliv jsme skončili poslední, tak předvedená hra byla velice kvalitní. Čtvrté místo nám uniklo o jeden gól. Turnaj vyhrál tým z Rychnova. Děkujeme moc fanouškům, kteří se svým fanděním výraznou měrou zasloužili o kvalitní hru našeho mužstva.

Výsledky:
FK Velké Hamry : Hodkovice - 2:2
FK Velké Hamry : Kokonín - 0:3
FK Velké Hamry : Rychnov - 0:1
FK Velké Hamry : Lučany - 0:0

Sestava:
Harcuba Dan, Novotný Filip, Zaml Filip, Novák Václav, Posselt Marek, Drbohlav Marek, Miřijovský Milan, Červinka Miroslav, Richtr Denis, Choutka Phillippe, Choutková Vanessa

Trenér:

Další turnaj: V neděli 27.10.2019 - VIII.kolo OP turnaj, Mšeno (hřiště Břízky).
Začátek turnaje v 10:00hod. Sraz nejdéle v 9:30.

MM
Tráva Hodkovice
Hodkovice, Smržovka, Kokonín, Mšeno, Velké Hamry
13.říj

VI. kolo OP - turnaj, Hodkovice

V neděli 13.10. se odehrál další turnaj na trávě v Hodkovicích. První místo vybojoval domácí tým Hodkovic. Velké Hamry skončily na pátém místě. Opět děkujeme všem za skvělé fandění.

Výsledky:
FK Velké Hamry : Hodkovice - 0:5
FK Velké Hamry : Smržovka - 0:3
FK Velké Hamry : Kokonín - 2:3
FK Velké Hamry : Mšeno - 0:6

Sestava:
Harcuba Dan, Novotný Filip, Zaml Filip, Novák Václav, Posselt Marek, Drbohlav Marek, Miřijovský Milan, Červinka Miroslav, Lamač Josef, Richtr Denis, Holá Eliška

Trenér:

Další turnaj: V neděli 20.10.2019 - VII.kolo OP turnaj, Rádlo.

MM
UMT Desná
Lučany, Desná, Tanvald, Kokonín, Velké Hamry
06.říj

V. kolo OP - turnaj, Desná

V neděli 6.10. se odehrál další podzimní turnaj na UMT v Desné. Bojovalo mezi sebou opět pět týmů z okolních měst. Hamrům se nedařilo a opět pouze s jedním vstřeleným gólem a nulou bodů na nás čekalo páté místo. První místo turnaje si odvezl tým Lučany. Věříme, že se smůla v příštím turnaji prolomí a hráče, za jejich bojovnost a chuť do hry, čeká jiné umístění než ty předešlé. Děkujeme rodičům za přízeň a skvělé fandění.

Výsledky:
FK Velké Hamry : Lučany - 0:5
FK Velké Hamry : Desná - 0:5
FK Velké Hamry : Tanvald - 1:2
FK Velké Hamry : Kokonín - 0:2

Sestava:
Harcuba Dan, Novotný Filip, Hraška Josef, Novák Václav, Posselt Marek, Drbohlav Marek, Miřijovský Milan, Červinka Miroslav, Lamač Josef, Richtr Denis, Prousková Anna

Trenér:

Další turnaj: V neděli 13.10.2019 - VI.kolo OP turnaj, Hodkovice.

MM
Tráva Tanvald
Rychnov, Jenišovice, Tanvald, Smržovka, Velké Hamry
28.zář

IV. kolo OP - turnaj, Tanvald

Čtvrtý turnaj v řadě se konal v sobotu 28.9. na travnatém hřišti ve městě Tanvald. Turnaje se opět zúčastnilo pět týmů. Hamrovským hráčům se podařilo, přes veškerou snahu, vstřelit branku pouze jednou. To nás s jedním gólem a bez bodu umístilo jako v předešlém turnaji na poslední páté místo. Hráči mě i rodičům předvedli skvělý fotbal a hlavně, že i v nesnázích to nevzdali a odehráli celý turnaj naplno.
Opět děkuji rodičům a fanouškům za podporu a povzbuzování hráčů na turnaji.

Výsledky:
FK Velké Hamry : Jenišovice - 0:4
FK Velké Hamry : Rychnov - 0:4
FK Velké Hamry : Tanvald - 1:3
FK Velké Hamry : Smržovka - 1:3

Sestava:
Harcuba Dan, Novotný Filip, Hraška Josef, Novák Václav, Choutka Phillippe, Drbohlav Marek, Miřijovský Milan, Červinka Miroslav, Lamač Josef, Richtr Denis

Trenér:

Další turnaj: V neděli 06.10.2019 - V.kolo OP turnaj, Desná.

MM
Tráva Rychnov
Rychnov, Lučany, Tanvald, Mšeno, Velké Hamry
21.zář

III. kolo OP - turnaj, Rychnov

Další turnaj se odehrál v sobotu 21.9. na trávě v Rychnově u Jablonce. V některých utkáních jsme dokázali vyvinout na soupeře tlak, ale především díky spoustě neproměněných šancí se nám podařilo uhrát jenom jednu remízu se soupeřem z Tanvaldu. Pouze s jedním bodem jsme se tak umístili na posledním místě tabulky.
Za celý tým bych chtěl predevším poděkovat rodičům a fanouškům, kteří nás přijeli podpořit a skvělé fandili po dobu celého turnaje - DĚKUJEME.

Výsledky:
FK Velké Hamry : Lučany - 1:7
FK Velké Hamry : Tanvald - 1:1

Sestava:
Harcuba Dan, Novotný Filip, Hraška Josef, Holá Eliška, Novák Václav, Choutka Phillippe, Choutková Vanessa, Drbohlav Marek, Miřijovský Milan, Červinka Miroslav, Táčner Denis

Trenér:

Další turnaj: V sobotu 28.9.2019 - IV.kolo OP turnaj, Tanvald.

Prosím doražte včas !!

MM
Tráva Lučany n.N.
Lučany A, Lučany B, Mšeno, Velké Hamry
14.zář

II. kolo OP - turnaj, Lučany

Na travnatém hřišti v Lučanech n.N. se v sobotu 14.9. konal druhý podzimní turnaj starších přípravek. Jelikož se ale dva týmy turnaje nakonec nezúčastnily, odehrál se pouze se čtyřmi mužstvy stylem každý s každým dvoukolově. Podařilo se nám uhrát jednu remízu a jednou zvítězit, díky čemuž jsme obsadili třetí místo v turnaji. Vítězem turnaje se stal na domácí půdě tým TJ Lučany A.

Sestava:
Posselt Marek, Novotný Filip, Lamač Josef, Hraška Josef, Holá Eliška, Novák Václav, Richtr Denis, Choutka Phillippe, Choutková Vanessa, Drbohlav Marek, Miřijovský Milan, Červinka Miroslav

Trenér:

Další turnaj: V sobotu 21.9.2019 - III.kolo OP turnaj, Rychnov.
Začátek turnaje v 13:00hod. Sraz nejdéle v 12:30.

MM
Desná, Rychnov, Lučany, Smržovka, Velké Hamry
08.zář

I. kolo OP - turnaj, Velké Hamry

V neděli 8.9.2019 se konal první podzimní turnaj starší přípravky, který se konal na umělé trávě ve Velkých Hamrech. Turnaje se zúčastnilo 5 týmů (Velké Hamry, Desná, Rychnov, Lučany a Smržovka). Bohužel hamerští nedokázali v domácím prostředí získat ani bod a skončili tak na posledním místě. Kladně lze hodnotit účast 12-ti hráčů, hráček.