Tráva Čáslav
100
17.lis

FK Čáslav : FK Velké Hamry - 4:2 (1:2)

Branky: 29. Vančura, 64. Vančura, 77. Váňa, 90. Váňa - 15. Javůrek M., 23. Žitka

Sestava Čáslav: Hartych - Jelínek, Vančura, Čuchal, Mráz, Ronovský, Petrů, Kořínek (80. Kopp), Strnad (91. Kurka), Hannich (46. Para), Mach (63. Váňa)

Sestava Hamry: Kobachidze - Macháček, Petržilka, Košťál (24. Javůrek P. (78. Tokár)), Štěpánek - Javůrek M. (75. Vencbauer), Linka - Kováčik (19. Žitka), Krejčík, Rudolf - Radzinevičius

Report ze zápasu (zdroj:):

MM
Tráva V.Hamry
80
09.lis

FK Velké Hamry : FK Letohrad - 3:1 (1:1)

Branky: 26. Linka, 52. Žitka, 84. Linka - 11. Kabourek

Sestava Hamry: Masařík - Macháček, Petržilka, Košťál, Kozák (46. Žitka) - Černý, Linka (90. Tokár) - Kováčik, Krejčík, Rudolf - Radzinevičius (81. Štěpánek)

Sestava Letohrad: Martinovský - Trnka, Ráliš, Chládek (3. Krejčí), Zbudil (61. Smíšek), Kabourek, Kundrt, Štěpán, Macek, Hiller, Filip

MM
UMT Trutnov
77
02.lis

MFK Trutnov : FK Velké Hamry - 1:0 (1:0)

Branky: 27. Doubic

Sestava Trutnov: Šťastný - Makovský, Knap, Dvořák (86. Marks), Zezula, Holubec, Brejcha (69. Kejzlar), Zieris, Valášek (81. Tobiáš), Mařas, Doubic (84. Kovář)

Sestava Hamry: Masařík - Macháček, Petržilka (78. Javůrek M.), Košťál, Kozák - Černý, Linka - Kováčik (74. Žitka), Krejčík, Rudolf - Radzinevičius

MM
220
26.říj

FK Velké Hamry : FC Horky n. J. - 6:0 (4:0)

Branky: 10. Kováčik, 20. Radzinevičius, 30. Macháček, 37. Radzinevičius, 46. Kováčik, 57. Krejčík

Sestava Hamry: Kobachidze - Macháček, Petržilka, Košťál (55. Vencbauer), Kozák (65. Javůrek M.) - Černý, Linka (66. Šedý) - Kováčik (69. Tokár), Krejčík, Rudolf - Radzinevičius (72. Žitka)

Sestava Horky: Durov - Mynář (72. Kovalov), Borek, Machů, Baisa (46. Emelianov), Šťastný, Novák (58. Zikmunda), Kasík, Slicho, Mbah, Krčmář (60. Popovič)

MM
Tráva Nymburk
140
20.říj

SK POLABAN Nymburk : FK Velké Hamry - 1:1 (0:0) - 3:1np.

Branky: 63. Dudla - 84. Macháček

Penalty: Radzinevičius, Košťál, Krejčík, Štěpánek

Sestava Nymburk: Plaček - Vyskočil, Bejbl, Lukeš, Škarecký (89. Korec), Hobík (84. Koubský), Novotný, Podzimek, Mařík, Bohdan, Dudla (71. Zörkler)

Sestava Hamry: Kobachidze - Štěpánek, Petržilka, Košťál, Kozák (86. Soukup) - Černý (46. Macháček) - Krejčík, Vencbauer (64. Kováčik), Linka (89. Tokár), Rudolf - Radzinevičius

MM
200
12.říj

FK Velké Hamry : Sparta Kutná Hora - 4:0 (2:0)

Branky: 4. Radzinevičius, 44. Štěpánek, 59. Linka, 82. Žitka

Sestava Hamry: Masařík - Štěpánek (72. Macháček), Petržilka, Košťál, Kozák (85. Štětkář D.) - Černý, Linka - Krejčík, Vencbauer, Rudolf - Radzinevičius

Sestava Kutná Hora: Malý - Bílek, Exner (46. Šindelář), Saulich, Franc, Piskač (77. Vlášek), Nekvinda, Cimr (72. Kolůvek), Semrád, Hradílek, Marek)

Report ze zápasu (zdroj:nasejablonecko.cz):

V 10. kole fotbalové divize C porazily FK Velké Hamry 1911 na svém trávníku Spartu z Kutné Hory jednoznačně 4:0, po poločase 2:0.
Před samotným zahájením utkání uctili přítomní minutou ticha památku nedávno zesnulého zpěváka Karla Gotta.
Za krásného podzimního počasí si domácí hráči vytvořili územní převahu, kterou vyjádřili i čtyřmi brankami. O ně se rovnoměrně podělili Tomas Radzinevičius, Ondřej Štěpánek, Jan Linka a Patrik Žitka. V neúplné šestnáctičlenné tabulce patří domácím 5. místo, hosté z Kutné Hory jsou zatím předposlední.

Před 200 spokojenými diváky utkání s přehledem řídili Rychtár Tomáš, Klečka Ivan, Čechlovský Ondřej a Krejčí Zdeněk.

V dalším kole zajíždějí hamrovští na hřiště SK Polaban Nymburk.

MM
Tráva Vysoké Mýto
150
05.říj

SK Vysoké Mýto : FK Velké Hamry - 3:0 (1:0)

Branky: 31. Hrubý, 48. Tomášek, 84. Hrubý

Sestava V.Mýto: Černík - Stránský, Žák (83.Trnka), Hock, Valášek, Tomášek, Hrubý (87. Štanglica), Tlapák (72. Wimmer), Novák (53. Mokrejš), Dvořák, Zavřel (85. Pekárek)

Sestava Hamry: Masařík - Štěpánek, Petržilka, Košťál, Krejčík - Černý (83. Javůrek M.), Linka - Kováčik (46. Javůrek P.), Žitka (62. Vencbauer), Rudolf - Radzinevičius (87. Tokár)

MM
Tráva Tanvald
80
28.zář

FK Velké Hamry : SK Poříčany - 3:0 (2:0)

Branky: 30. Radzinevičius, 38. Radzinevičius, 88. Krejčík

Sestava Hamry: Kobachidze - Štěpánek, Petržilka, Košťál, Kozák - Černý, Linka - Kováčik (73. Vencbauer), Krejčík (88. Javůrek P.), Rudolf (87. Javůrek M.) - Radzinevičius (73. Žitka)

Sestava Poříčany: Janocsko - Seifert (17. Pergl), Touš, Prejsek, Zolotuchin (86. Bím), Janda, Gajdasz, Kotek, Svoboda, Kokoška, Šmidrkal (71. Stárek)

Na tanvaldském hřišti sehráli tentokrát další zápas divize C hráči hamrovského áčka. V jejich sportovním areálu stále ještě pokračují úpravy. A hrací plocha v Tanvaldu přinesla týmu Josefa Hnídka štěstí. Kouč byl s výsledkem utkání spokojený a okomentoval ho slovy: „Začátek zápasu byl bojovný. Podařilo se nám ve třicáté minutě vstřelit první gól. Bylo to po krásné akci Kováčik Radzinevičius.“ Pak chyboval brankář hostujícího týmu a za to hosté zaplatili dalším gólem z kopačky hamerského Radzinevičiuse.

„Stav 2:0 nás uklidnil a v dalším poločase jsme chtěli hlavně tento výsledek udržet. Nakonec se nám ještě v závěru podařilo dát třetí gól, který vtřelil Krejčík“ popsal důležitý okamžik duelu se soupeřem z Poříčan hamrovský trenér. Dodal ještě, že v Tanvaldu hráli poprvé a trochu se plochy obávali. V Hamrech mají k dispozici větší hřiště, na kterém mohou uplatnit jinou taktiku. V Tanvaldu je čekala užší plocha. „Výsledkově to dopadlo pro nás výborně, výkonově to zase ale nejlepší nebylo. Jsme za výhru samozřejmě rádi. I za to, že jsme mohli odehrát utkání v Tanvaldu,“ zdůraznil Josef Hnídek.

MM
Tráva Náchod
305
21.zář

FK Náchod : FK Velké Hamry - 0:0 - 2:4np.

Branky:

Penaltu proměnili: Brich, Kabeláč - Radzinevičius, Košťál, Vencbauer, Horáček

Sestava Náchod: Hladík - Moravec, Kabeláč, Podolník, Rojšl (63. Pavlíček), Hlava, Simon (57. Jahoda), Nejman, Malý, Kadavý (46. Petřík), Brich

Sestava Hamry: Kobachidze - Štěpánek, Petržilka, Košťál, Kozák - Černý (90. Vencbauer), Linka - Kováčik (74. Horáček), Krejčík, Rudolf (86. Javůrek M.) - Radzinevičius

Do utkání vstoupili aktivněji domácí, kteří se v 17. minutě dostali D. Nejmanem do dobré příležitosti, jeho průnik do vápna byl však zakončen slabou střelou, s níž si hostující brankář bez větších problémů poradil. Podobně dopadl také pokus Malého o chvíli později. Hosté se poprvé osmělili až po půl hodině hry, Hladíka v domácí brance ale zatím k zákroku nedonutili. O chvíli později naopak výkop domácího brankáře našel Rojšla, ten přihrál Simonovi, jehož technický pokus končí nad hostující brankou. Nejblíže gólu byli v první půli hosté, kteří ve 39. minutě trefili z trestného kopu břevno Hladíkovy branky.

Úvod druhé půle začal tlakem hostujícího celku. Krátce po sobě zazlobil na levé straně Rudolf, který se dvakrát během několika minut dobře uvolnil ve vápně, v obou případech však skvěle zakročil gólman Hladík. Tomu navíc v 63. minutě pomohlo i břevno po nádherné ráně. Náchod byl nejblíže brance v 65. minutě, kdy se po rohovém kopu dostal k zakončení Hlava, jeho hlavičku ale hostující brankář zlikvidoval.

Utkání tak dospělo do pokutových kopů, v nichž ve druhé a čtvrté sérii selhali domácí Malý s Hlavou, takže se bonusový bod stěhoval s hosty do Velkých Hamrů.

MM
100
14.zář

FK Velké Hamry : SS Ostrá - 2:1 (1:0)

Branky: 33. Radzinevičius, 62. Rudolf - 57. Řezníček

Sestava Hamry: Masařík - Štěpánek, Petržilka, Košťál, Kozák - Černý, Linka - Kováčik (90. Javůrek P.), Krejčík (64. Javůrek M.), Rudolf (80. Horáček) - Radzinevičius

Sestava Ostrá: Binder - Moudrý, Hošťálek, Bodlák, Knobloch, Mansfeld, Vobořil, Horák, Šimeček, Řezníček, Poběrežský

Dvu_Ham
MM
Tráva D.Králové
350
08.zář

TJ Dvůr Králové n.L. : FK Velké Hamry - 4:2 (1:1)

Branky: 42. Knespl (p.), 47. Fejk, 76. Vitebský, 84. Knespl - 14. Krejčík, 70. Radzinevičius (p.)

Sestava Dvůr: Vaníček - Pícha, Rejl, Tomeš (81. Friedl), Fejk (88. Dvořík), Václavek, Karal, Knespl, Vitebský (89. Hruška), Macháček, Vaníček

Sestava Hamry: Masařík - Štěpánek, Černý, Košťál, Kozák - Vencbauer (79. Žitka), Linka - Horáček (52. Kováčik), Krejčík (79. Javůrek M.), Rudolf (88. Tokár) - Radzinevičius

Hamerští se významně podíleli na kvalitě divizního utkání a po vyrovnaných patnácti minutách se ujali vedení. Ofenzivní hráči dokázali využít pasu za obranu domácích, ještě si stačili vyměnit míč a na konci akce byl Krejčík, který měl před sebou téměř prázdnou branku - 0:1. Těsně před přestávkou domácí stačili z penalty vyrovnat. Dvorský brankář se zapojil do hry na půlící čáře a poslal dlouhý míč až do velkého vápna, kde aktivní Knespl zpracoval na prsou míč pro Vitebského a ten byl jasně faulován. Nařízenou penalta proměnil Knespl - 1:1.

Po obrátce domácí získali vedení již po dvou minutách, založili rychlý protiútok po levé straně a po zpětné přihrávce kousek za velkým vápnem poslal Fejk levačkou prudkou střelu Masaříkovi k pravé tyči - 2:1. Možnost zahrávat pokutový kop dostali i hosté a to po hezké a rychlé akci, kterou zahájil dlouhou rozehrávkou Masařík po pravém křídle po dosažení velkého vápna se domácí dopustili faulu a Radzinevičius vyrovnal na 2:2. Bojovný zápas velmi dobré divizní úrovně pokračoval dál a v koncovce byli šťastnější domácí fotbalisté. V 76. minutě kopali Královedvorští rohový kop z levé strany, míč mířil po zemi k pravé tyči, kde domácí hráč tečoval patou a u levé tyče stál Vitebský - 3:2. Hosté se ani do tlaku na závěr utkání ani nedostali, u levé postranní čáry přišel zbytečně o míč zkušený Rudolf, hosté v početní převaze postupovali na Masaříka, ten první ránu vyrazil, ale na dorážku Knespla již nestačil - 4:2.

Ham_Ben
MM
200
31.srp

FK Velké Hamry : SK Benátky n.J. - 1:1 (0:0) - 5:6np.

Branky: 47. Radzinevičius - 58. Šimeček

Sestava Hamry: Masařík - Štěpánek, Černý, Košťál, Kozák - Vencbauer (66. Javůrek P.), Linka - Horáček (65. Kováčik), Krejčík, Rudolf (86. Javůrek M.) - Radzinevičius

Sestava Benátky: Bébr - Sudek, Glöckner, Kysela, Šimeček, Jimmy, Boček (18. Zabilanský), Borovička, Šimek (78. Košek), Macek (81. Kocourek), Hrdina

Hned v úvodní minutě zakončoval po rohovém kopu hostující Boček, jeho pokus byl ale zblokován. Domácí odpověděli taktéž po rohovém kopu a následné střele, která mezi tyče ale nemířila, přesto Bébr v benátecké bráně raději zasáhl. Po Rudolfově faulu na Jakuba Šimka zahrával Sudek kop, Jimmy ale na míč hlavou nedosáhl. Hosté byli více u míče, centr Jakuba Šimka směřoval na Bočka, před kterým vyškrábl míč brankář Masařík. Na druhé straně si nebezpečně mezi obránce nabíhal Krejčík, přesný ale nebyl. Další přímý kop v podání hostů si vzal na starost Kysela, jeho centr hlavičkoval Macek nepřesně. Kysela poté nastřelil do ruky bránícího Černého, Benátečtí se dožadovali pokutového kopu, nebylo jim ale vyslyšeno. Z následného rohu nebezpečně centroval Kysela a domácí si mocně oddechli. Po dalším rohovém kopu hlavičkoval z mírného záklonu nad bránu hostující kapitán Šimeček. Tentýž hráč poté z uctivé vzdálenosti namířil svůj pokus do ochranné sítě. K prvnímu brankovému úspěchu nevedl ani přímý kop hostů po Kyselově faulu na Linku, ten se totiž hráčům Velkých Hamrů vůbec nepovedl, míč mezi tyče nemířil. Na branku nenamířil svůj pokus ani hostující Jimmy, neboť velkohamerští obránci byli před Masaříkem dobře zformováni a střelu nigerijského útočníka v benáteckých službách zblokovali. Na druhé straně se před Bébra probíjel Radzinevičius, míč se mu ale zamotal pod nohy. O mnoho zajímavější byl přímý kop Linky ze 42. minuty, Bébr byl ale u své tyče včas a vyrazil míč na rohový kop. V nastaveném čase protáhla utěšená Šimečkova střela Masaříka, dobíhající Macek míč do ohně před bránu nedostal. Jelikož v první půli střelci obou týmů mlčeli, do kabin se odcházelo za bezbrankového stavu.

Ten však dlouho nevydržel. Borovička nedosáhl hlavou na míč, za jeho záda si naběhl Thomas Radzinevičius, který střelou podél vybíhajícího Bébra poprvé rozvlnil síť – 1:0. S benáteckým týmem inkasovaná branka příliš nezamávala. Jakub Šimek přistrčil míč Hrdinovi, ten ale Masaříka k zákroku nedonutil. Tentýž hráč nemířil přesně ani o chvilku déle po nabídce Šimečka. V 58. minutě se Kysela probil do vápna, přihrávku na Zabilanského neodkopl Košťál, který spíše možná podkopl hostujícího hráče, míč se ale dostal k Viktoru Šimečkovi, který zamířil přesně pod břevno – 1:1. O šest minut déle vysouval Hrdina pěkně Jimmyho, toho na poslední chvíli domácí zpacifikovali za cenu rohového kopu. Po další akci Jimmyho se míč odrazil k Hrdinovi, který tvrdou střelou donutil Masaříka k zákroku. Hostům jistě zatrnulo v 75. minutě, kdy téměř na polovině hřiště napřáhl Radzinevičius, jehož parádní střelu vyškrábl Bébr konečky prstů na břevno. Při střelecké chuti byl z benáteckých hráčů především Hrdina. Jeho další střela ale nebyla tak razantní, jak by si sám její autor představoval a pro Masaříka se tak nestala větším problémem. Agilnější hosté v závěru nevyužili žádný ze svých náznaků šancí, zápas tak skončil dělbou bodů. O majiteli toho druhého musely rozhodnout penalty.

Jako první si vzal míč domácí Tomas Radzinevičius, který přesnou střelou nedal Bébrovi šanci zasáhnout – 1:0. Také Viktor Šimeček se s ničím nepáral a Masařík na míč nedosáhl – 1:1. Kamil Krejčík si vybral opačnou stranu, než kam skákal Bébr a taktéž byl úspěšný – 2:1. Podobně to provedl také Jan Kysela a stav byl znovu vyrovnaný – 2:2. Na střelu ligou protřelého Pavla Košťála si Bébr možná sáhl, přesto míč skončil v bráně – 3:2. Peremene Gidion Jimmy znovu vyrovnal, směr jeho střely Masařík nevystihl – 3:3. Zaváhal domácí kapitán Jan Linka a Bébr si připsal první úspěšný zákrok. Zahanbit se ale nenechal ani Masařík, který vychytal Jana Zabilanského. Matěj Javůrek chladnokrevně proměnil střelou k pravé tyči a Benátky musely srovnat – 4:3. Těžkého úkolu se zhostil Dominik Košek a přesnou střelou obstál – 4:4. Patrik Javůrek přesně vymetl šibenici a Velké Hamry opět vedly – 5:4. Lukáš Glöckner však střelou o břevno opět vyrovnal – 5:5. Ondřej Štěpánek mířil na pravou stranu, tam byl ale Bébr včas a Benátky mohly rozhodnout. Jakub Sudek tak učinil, podobně jako Glöckner střelou o břevno, přisoudil druhý bod svému týmu.

Lib_Ham
MM
Tráva Libiš
123
24.srp

TJ Sokol Libiš : FK Velké Hamry - 1:1 (0:0) - 7:8np.

Branky: 55. Přibyl - 88. Krejčík

Sestava Libiš: Brožek - Macháček, Pešek, Bíba, Přibyl (85. Hamada), Stibora, Očovan, Šobr (54. Dušek), Kvída, Tylšar (78. Vaněk), Beneš

Sestava Hamry: Masařík - Štěpánek, Černý, Košťál (75. Kováčik), Kozák - M. Javůrek (64. P. Javůrek), Linka - Horáček (64. Tokár), Krejčík, Rudolf (90. Vostál) - Radzinevičius

Od počátku a po celý zápas se hrál útočný fotbal na obou stranách, ale v prvním poločase se šance ani jednomu týmu nepodařilo proměnit.

Do vedení šli v druhém poločase domácí, když po akci Beneše skóroval Přibyl. Domácí se snažili svoje vedení udržet a vydrželo jim ro až do 88. minuty, kdy udeřili dva střelci Hamrů - Radzinevičius nahrál Krejčíkovi a ten vyrovnal. Kvalitní zápas se musel divákům líbit, statistika byla vyrovnaná - 12:11 na střely, 10:9 na rohy.

V penaltovém rozstřelu se podařilo oběma soupeřům splnit základní normu 5:5, pak hosté nedali a domácí mohli rozhodnout. Brankář Masařík ale domácího střelce vychytal. Vše se nakonec obrátilo a hosté si tak, po výhře 7:8 na penalty, připsali druhý bonusový bod.

Ham_Hli
MM
150
17.srp

FK Velké Hamry : FC Hlinsko - 3:2 (0:1)

Branky: 47. Javůrek M., 62. Radzinevičius, 78. Rudolf - 20. Klika, 73. Njoya

Sestava Hamry: Kobachidze - Štěpánek, Černý, Košťál, Kozák - Vencbauer (89. Šedý), Linka - Horáček (46. Javůrek M.), Krejčík (90. Javůrek P.), Rudolf (83. Žitka) - Radzinevičius

Sestava Hlinsko: Jech - Christiner (72. Cach), Klika, Křivka, Njoya (80. Tulach), Nevole, Volf, Vukliševič, Zub, Portyš, Vašek

Prvního vítězství sezony v divizi C se dočkali fotbalisté FK Velké Hamry ve 2. kole, kdy na svém stadionu hostili silný tým FC Hlinsko. Jejich vítězství 3:2 se ovšem nerodilo lehce.

Hosté, kteří byli posilněni vítězstvím v minulém kole nad silnou Čáslaví, vstoupili do utkání sebevědomě a domácí po celý první poločas až na výjimky přehrávali. Svou převahu však zúročili pouze jednou brankou, kterou ve 20. minutě vsítil Vojtěch Klika.

Domácímu trenérovi Josefu Hnídkovi vyšlo střídání, kdy na počátku druhé půle poslal do hry Matěje Javůrka, který hned ve 47. minutě vyrovnal. Od této chvíle se hrál výborný fotbal s mnoha šancemi na obou stranách. V 62. minutě poslal do vedení domácí kanonýr Thomas Radzinevičius. Hosté pak vyrovnali skóre v 73. minutě, kdy jejich branku vstřelil výborný Moustafa Njoya Azize. Poslední slovo však patřilo domácím, kdy výborného gólmana hostí Marka Jecha překonal v 78. minutě Jarda Rudolf, a ustanovil tak konečný výsledek utkání 3:2 po poločase 0:1.

Utkání před 150 diváky s přehledem řídili rozhodčí Tomáš Kyncl, Michal Trojan, Tomáš Doubek a delegátem byl Jan Vydra.

Ham_Kol
MM
stadion V.Hamry
220
10.srp

FK Velké Hamry : FK Kolín - 1:1 (0:0) - 2:4np.

Branky: 68. Radzinevičius (p.) - 56. Ondrušík

Sestava Hamry: Masařík (91. Kobachidze) - Štěpánek, Černý, Košťál, Kozák - Vencbauer, Linka - Horáček (69. Žitka). Krejčík, Rudolf - Radzinevičius (82. Javůrek M.)

Sestava Kolín: Kubát – Vebr (59' Zelenka), Štancl, Čapek (83' Koděra), Veselý, Šindelář, Vondráček (K), Ondrušík, Šlehofer, Škoda, Vácha (77' Urban)

V pěkné divácké atmosféře se hrál kvalitní fotbal se soupeřem, který má postupové ambice. Hra byla vcelku vyrovnaná a utkání mělo spád "nahoru a dolů". Přestože šance ke skórování byly vidět na obou stranách, první poločas branku nepřinesl.

První změna skóre nastala až ve druhé půli - míče se na polovině hřiště ujal po chybné rozehrávce domácích Ondrušík, který následně parádní střelou překonal brankáře Masaříka, stojícího příliš daleko před brankou. Radost na kolínské straně byla veliká, ovšem trvala pouze dvanáct minut. V 68. minutě nařídil hlavní sudí pokutový kop ku prospěchu domácích Velkých Hamrů za sražení pronikajícího útočníka, Radzinevčius z puntíku nezaváhal. Do konce základní hrací doby se ani jednomu z celků nepodařilo vstřelit další branku a na řadu tak musely přijít pokutové kopy. Ještě těsně před koncem hrací doby nahradil Masaříka v brance zkušený Kobachidze ve snaze posílit naděje domácích v pokutových kopech.

Penaltový rozstřel vyšel lépe hostujícím hráčům, kteří zvítězili 2:4. Brankář Kolína Kubát chytil penalty Rudolfovi a Linkovi, a jelikož Kolínští byli stoprocentní, odvážejí si tak z Velkých Hamrů první dva podzimní body.